Dekorace vánoční stromeček 21 cm zelený
Kód: DVS11Chcete sa pustiť do tvorenia hneď?
Máme vlastný sklad, takže vašu objednávku pripravíme v cuku letu – bez zbytočného čakania.
Súvisiaci tovar
Akcia
DOPRODEJ
2,49 €
–32 %
Dekorace k zavěšení stromeček růžový 9,5x11,5 cm
Skladem
(5 ks)
1,69 €
Jednotková cena:
1,69 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
4,98 €
–33 %
Vánoční ozdoby červené 2 ks
Skladem
(1 balenie)
3,33 €
Jednotková cena:
1,67 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
4,98 €
–33 %
Vánoční skleněné ozdoby béžové, 2 ks
Skladem
(5 balenie)
3,33 €
Jednotková cena:
1,67 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
4,98 €
–33 %
Vánoční skleněné ozdoby starostříbrné, 2 ks
Skladem
(6 balenie)
3,33 €
Jednotková cena:
1,67 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
4,98 €
–33 %
Vánoční skleněné ozdoby starostříbrné koso, 2 ks
Skladem
(6 balenie)
3,33 €
Jednotková cena:
1,67 € / 1 ks
DÁRKOVÝ POUKAZ - VÁNOČNÍ MOTIV 200 KČ
Skladem
(>35 ks)
8,03 €
Jednotková cena:
8,03 € / 1 ks
DÁRKOVÝ POUKAZ - VÁNOČNÍ MOTIV 2500 KČ
Skladem
(>35 ks)
100,40 €
Jednotková cena:
100,40 € / 1 ks
DÁRKOVÝ POUKAZ - VÁNOČNÍ MOTIV 500 KČ
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>35 ks)
20,08 €
Jednotková cena:
20,08 € / 1 ks
DÁRKOVÝ POUKAZ - VÁNOČNÍ MOTIV 1000 KČ
Skladem
(29 ks)
40,16 €
Jednotková cena:
40,16 € / 1 ks
DÁRKOVÝ POUKAZ - VÁNOČNÍ MOTIV 1500 KČ
Skladem
(>35 ks)
60,24 €
Jednotková cena:
60,24 € / 1 ks
DÁRKOVÝ POUKAZ - VÁNOČNÍ MOTIV 2000 KČ
Skladem
(31 ks)
80,32 €
Jednotková cena:
80,32 € / 1 ks
DÁRKOVÝ POUKAZ - VÁNOČNÍ MOTIV 300 KČ
Skladem
(>35 ks)
12,05 €
Jednotková cena:
12,05 € / 1 ks
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vánoční tvoření |
|---|---|
| EAN: | 1030025200184 |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
Dekorace vánoční stromeček 19 cm zelený
Skladem
(3 ks)
3,09 €
Jednotková cena:
3,09 € / 1 ks
+ ďalšie
Akcia
DOPRODEJ
1,41 €
–26 %
Dekorace vánoční stromeček 11 cm zlatý
Skladem
(7 ks)
1,04 €
Jednotková cena:
1,04 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
1,41 €
–26 %
Dekorace stromeček zlatý
Skladem
(21 ks)
1,04 €
Jednotková cena:
1,04 € / 1 ks
Bodce na svíčky Ø 5,5 cm zlaté matné 4 ks
Skladem
(2 balenie)
1,97 €
Jednotková cena:
0,49 € / 1 ks
Hvězda s glitry světle růžová Ø35 mm, 10 ks
Skladem
(2 balenie)
1,57 €
Jednotková cena:
0,16 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
1,93 €
–39 %
Dekorace andělská křídla 6 ks bílá
Skladem
(3 balenie)
1,16 €
Jednotková cena:
0,19 € / 1 ks
Hvězda s glitry zlatá Ø25 mm, 12 ks
Skladem
(6 balenie)
1,61 €
Jednotková cena:
0,13 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
14,54 €
–33 %
Svícen na 4 svíčky proutěný
Skladem
(1 ks)
9,68 €
Jednotková cena:
9,68 € / 1 ks
Rolničky kovové vánoční šedé a bílé, 6 ks
Skladem
(5 balenie)
5,18 €
Jednotková cena:
0,86 € / 1 ks
Bodce na svíčky Ø 5,5 cm stříbrné 4 ks
Skladem
(2 balenie)
1,81 €
Jednotková cena:
0,45 € / 1 ks
Hvězda s glitry stříbrná Ø35 mm, 10 ks
Skladem
(11 balenie)
1,57 €
Jednotková cena:
0,16 € / 1 ks
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

