Háček Pony č.1,75
Kód: H58906PChcete sa pustiť do tvorenia hneď?
Máme vlastný sklad, takže vašu objednávku pripravíme v cuku letu – bez zbytočného čakania.
Súvisiaci tovar
Karabina černý nikl
Priemerné hodnotenie produktu je 3,7 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(32 ks)
1 €
Jednotková cena:
1 € / 1 ks
Karabina polokulatá staromosazná 2 ks
Skladem
(5 balenie)
2,85 €
Jednotková cena:
1,43 € / 1 ks
Karabina oválná s otočným polokroužkem zlatá
Skladem
(11 ks)
0,76 €
Jednotková cena:
0,76 € / 1 ks
Karabina s oválným průvlekem 39 mm černý nikl
Skladem
(15 balenie)
1,77 €
Jednotková cena:
0,89 € / 1 ks
Karabina s oválným průvlekem 39 mm staromosaz
Skladem
(1 ks)
0,96 €
Jednotková cena:
0,96 € / 1 ks
Posunovač na popruh 17 x 38 mm černý nikl
Skladem
(16 ks)
0,24 €
Jednotková cena:
0,24 € / 1 ks
Karabina polokulatá růžově zlatá 2 ks
Skladem
(4 balenie)
2,85 €
Jednotková cena:
1,43 € / 1 ks
Fixační kolíčky/ svorky na látky 10x27 mm
Skladem
(6 balenie)
0,84 €
Jednotková cena:
0,17 € / 1 ks
Cívka k šicímu stroji 10 ks ø 21 mm
Skladem
(5 balenie)
2,85 €
Jednotková cena:
0,29 € / 1 ks
Cívka k šicímu stroji plastová 10 ks ø 20,4 mm
Skladem
(11 balenie)
2,29 €
Jednotková cena:
0,23 € / 1 ks
Cívka k šicímu stroji plastová ø 19,4 mm
Skladem
(13 balenie)
1,53 €
Jednotková cena:
0,15 € / 1 ks
+ ďalšie
Podrobný popis
Kovový háček s plastovou rukojetí.
Celková délka: cca 15 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Háčky Pony |
|---|---|
| EAN: | 8901003589061 |
| Materiál: | kov, plast |
| ? Výrobce nebo značka produktu: | Pony |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
Háček Pony č. 8
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(4 ks)
1,57 €
Jednotková cena:
1,57 € / 1 ks
Háček PONY Easy Grip č. 5
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
2,37 €
Jednotková cena:
2,37 € / 1 ks
Háček Pony č.1,25
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(2 ks)
2,17 €
Jednotková cena:
2,17 € / 1 ks
Háček Pony č.0,60
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(9 ks)
2,05 €
Jednotková cena:
2,05 € / 1 ks
Háček Pony č. 1
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(5 ks)
2,13 €
Jednotková cena:
2,13 € / 1 ks
Háček Pony č. 12
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(6 ks)
1,89 €
Jednotková cena:
1,89 € / 1 ks
Háček Pony č. 3,5
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(2 ks)
1,12 €
Jednotková cena:
1,12 € / 1 ks
Háček PONY Easy Grip č. 6
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(4 ks)
2,93 €
Jednotková cena:
2,93 € / 1 ks
Hodnotenie tovaru
5,0
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
5
Zákazník
Super
5
VV
Věra Váňová
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
14.12.2021
hezky se mi s ním háčkuje jedna dečka již hotová
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Výrobce háčků a jehlic z kvalitního plastu. Pohodlné do ruky, a vyhledáván právě pro svoji pevnou konstrukci. Vhodný na: háčkování košíků, bytových dekorací, prostírání, kabelek.

