Ušetřete na vybraných přízích DROPS až -30%. DROPS Baby Merino, DROPS Big Merino, DROPS Cotton Merino, DROPS Daisy, DROPS Merino Extra Fine.

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 18696 hodnotení
5
18520x
4
115x
3
20x
2
12x
1
29x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

ES Avatar autora Eva Stoupencová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.10.2025
Výborná komunikace,bezvadné zboží rychlé dodání, prostě super
JB Avatar autora Jana Bublanová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.10.2025
Skvělá komunikace, vstřícnost, rychlost. Není co vytknout!
IP Avatar autora Ivana Papoušková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.10.2025
Rychlost dodání, balení super, už zpracovávám. Eshop můžu doporučit.
ES Avatar autora Eva Sigmundová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.10.2025
Jsem velice spokojená nakupuji dlouho a vždy je všechno v pořádku.Přeji hodně spokojených zákazníků.
PŠ Avatar autora Pavlína Štorkánová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.10.2025
Rychle dodání,vse v poradku
PŠ Avatar autora Pavlína Štorkánová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.10.2025
Rychle dodání,vse v poradku
JF Avatar autora Jana Fuková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.10.2025
NK Avatar autora Naděžda Králová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.10.2025
SJ Avatar autora Stanislava Janáčová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.10.2025
Rychlost dodání, spolehlivost.
JV Avatar autora Jana Večerková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.10.2025
MF Avatar autora Monika Fuksová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.10.2025
Naprostá spokojenost
JŽ Avatar autora Jaroslava Žigová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.10.2025
Rychle dodání,vše zvlášť zabaleno a se zbožím jsem velice spokojená mohu jen doporučit
IP Avatar autora Iva Kocelská Pechoušová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.10.2025
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.10.2025
Nakupuji zde pravidelně jsem moc spokojená.Velký výběr,kvalitní produkty a velmi rychlé dodání.Vždy malý dárek.Děkuji
MB Avatar autora Marie Boukalová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.10.2025
MV Avatar autora Markéta Valešová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.10.2025
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.10.2025
+ Rychlé vyřízení

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.10.2025
+ Velký výběr
+ Kvalitní zboží
+ Rychlé zaslání
+ Ceny

Doporučuji
JV Avatar autora Jana Vašáková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.10.2025
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.10.2025
+ Great prices
+ Good quality
+ Fast delivery

Ovládacie prvky výpisu

18706 položiek celkom