Karabina kroužek staromosaz Ø 25 mm
Kód: 8009714Chcete sa pustiť do tvorenia hneď?
Máme vlastný sklad, takže vašu objednávku pripravíme v cuku letu – bez zbytočného čakania.
Súvisiaci tovar
Řetízek na kabelky plochý s karabinou 120 cm staromosaz
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(8 ks)
3,29 €
Řetízek na kabelky s karabinou 120 cm, nikl
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(13 ks)
3,29 €
Řetízek na kabelky 120 cm černý nikl
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(8 ks)
3,29 €
Řetízek s karabinou 120 cm, 12 mm zlatý
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(20 ks)
4,38 €
Řetízek na kabelky 120 cm nikl
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(5 ks)
3,29 €
Řetízek na kabelky 120 cm zlatý
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(11 ks)
3,29 €
Řetízek na kabelky s reliéfem 120 cm nikl
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(10 ks)
4,06 €
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Karabiny pro pevné upevnění tašek, popruhů a dekorací |
|---|---|
| EAN: | 8596475100496 |
| ? Barva produktu: | staromosaz |
| Materiál: | kov |
| ? Dodáva: | Pro Háčkování s.r.o. |
| Materiál: | nekorodující kov - pratelný |
| Vnitřní průměr:: | 25 mm |
| Vnější průměr:: | 34 mm |
| Průměr drátu:: | 4,5 mm |
| Hmotnost:: | 9,23 g |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

