Kroužek na klíče Ø25 mm, černý nikl 10ks
Kód: 08097504Chcete sa pustiť do tvorenia hneď?
Máme vlastný sklad, takže vašu objednávku pripravíme v cuku letu – bez zbytočného čakania.
Súvisiaci tovar
Příze Camilla 8008 červená
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(16 ks)
1,69 €
Mykaná střiž, výplň 0,5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(36 ks)
3,98 €
Karabina oválná s otočným polokroužkem černý nikl
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(34 ks)
0,76 €
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kroužky a polokroužky pro popruhy a ucha |
|---|---|
| EAN: | 8596475394352 |
| ? Barva produktu: | černý nikl |
| Materiál: | kov |
| Tloušťka: | 2,4 mm |
| ? Dodáva: | Pro Háčkování s.r.o. |
| ? Průměr: | 25 mm |
| Materiál: | kov |
| Vnější průměr:: | 25 mm |
| Tloušťka:: | 2,4 mm |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
Kroužek na klíče Ø25 mm, staromosaz 10ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(7 balenie)
0,72 €
Kroužek na klíče Ø25 mm, růžové zlato 10ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(5 balenie)
0,72 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

