Lepidlo sekundové gel 3 g
Kód: LS001Chcete sa pustiť do tvorenia hneď?
Máme vlastný sklad, takže vašu objednávku pripravíme v cuku letu – bez zbytočného čakania.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ABS Latex - protiskluzová guma na ponožky
Barva: bílá
Materiál: latex
Objem: 100 ml
ABS Latex od německého výrobce REGIA je protiskluzová guma na ponožky. Díky úzkému aplikátoru budete mít pod kontrolou množství, které nanesete na ponožky a můžete tak na chodidlo ponožky "malovat" různé obrázky. Po zaschnutí již nebudou ponožky klouzat ani na hladkém povrchu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pomůcky a nářadí pro tvoření |
|---|---|
| EAN: | 8595217902923 |
| ? Barva produktu: | transparentní |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
| Položka bola vypredaná… | |
Lepidlo na textil, dřevo, papír, keramiku 60 ml
Skladem
(>35 ks)
3,73 €
Jednotková cena:
3,73 € / 1 ks
Tavná pistole LUMA Ø 7 mm mintová
Skladem
(4 balenie)
6,06 €
Jednotková cena:
6,06 € / 1 ks
Tavné lepidlo barevné 6 ks, Ø 11 mm, 18 cm
Skladem
(4 balenie)
2,05 €
Jednotková cena:
0,41 € / 1 ks
Tyčinky do tavné pistole nežloutnoucí 25 x 0,7 cm 10 ks
Skladem
(8 balenie)
2,37 €
Jednotková cena:
0,24 € / 1 ks
Tyčinky do tavné pistole- náplně 19,8 x 1,1 cm, 5 ks
Skladem
(10 balenie)
1,57 €
Jednotková cena:
0,31 € / 1 ks
Tyčinky do tavné pistole nežloutnoucí 20 x 0,7 cm 10 ks
Skladem
(2 balenie)
1,97 €
Jednotková cena:
0,20 € / 1 ks
Tyčinky do tavné pistole- náplně 10 x 0,7 cm, 10 ks
Skladem
(5 balenie)
1,45 €
Jednotková cena:
0,15 € / 1 ks
Očko na polystyrenové ozdoby Nikl
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(8 ks)
0,24 €
Jednotková cena:
0,24 € / 1 ks
Tyčinky do tavné pistole- náplně 10 x 1,1 cm, 6 ks
Skladem
(15 balenie)
1,45 €
Jednotková cena:
0,24 € / 1 ks
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

