Plastové vejce dvoudílné transparentní
Kód: PVD01/02Chcete sa pustiť do tvorenia hneď?
Máme vlastný sklad, takže vašu objednávku pripravíme v cuku letu – bez zbytočného čakania.
Súvisiaci tovar
Kytka k zavěšení růžová s bílými puntíky
Skladem
(8 ks)
2,85 €
Jednotková cena:
2,85 € / 1 ks
Polystyrenový kužel 17 x 54 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(5 ks)
9,28 €
Jednotková cena:
9,28 € / 1 ks
Polystyrenový zvoneček 9 cm
Skladem
(>35 ks)
od 0,48 €
Jednotková cena:
od 0,34 € / 1 ks
+ ďalšie
Počet ks: 2 ks
Skladem
(2 balenie)
| PVD01/02
EAN: 8591149879579
Môžeme doručiť do:
7.10.2026
0,92 €
/ balenie
0,76 €
bez DPH
Jednotková cena:
0,46 € / 1 ks
Podrobný popis
Polystyrenové vejce 47 x 68 mm.
Průměr: 4,7 cm
Výška: 6,8 cm
Složení: 100% polystyren
Jedná se o polystyrenový výlisek.
Lze dekorovat různým materiálem, např. stuhami, slámou, větvičkami a dalšími dekoracemi. Z vajíček můžete vytvořit veselou jarní a velikonoční ozdobu, originální zápichy do truhlíku ke květinám či visící dekoraci.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plastové polotovary pro tvoření |
|---|---|
| ? Barva produktu: | transparentní |
| Materiál: | plast |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
Polystyrenové vejce 65 x 95 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(16 balenie)
od 0,52 €
Jednotková cena:
od 0,38 € / 1 ks
Polystyrenové vejce 47 x 68 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(9 ks)
od 0,36 €
Jednotková cena:
od 0,25 € / 1 ks
Polystyrenové vejce 40 x 55 mm
Skladem
(9 balenie)
od 0,28 €
Jednotková cena:
od 0,19 € / 1 ks
+ ďalšie
Vejce plastové se závěsem
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(10 balenie)
0,92 €
Jednotková cena:
0,46 € / 1 ks
Polystyrenový zvoneček 9 cm
Skladem
(>35 ks)
od 0,48 €
Jednotková cena:
od 0,34 € / 1 ks
+ ďalšie
Plastová hvězda 10,5 cm dvoudílná 2ks
Skladem
(>35 balenie)
2,77 €
Jednotková cena:
1,39 € / 1 ks
Plastový stromeček 9 x 10 x 5 cm dvoudílný
Skladem
(>35 balenie)
2,77 €
Jednotková cena:
1,39 € / 1 ks
Baňka k dozdobení 4 cm 10 ks zlatá
Skladem
(9 balenie)
4,86 €
Jednotková cena:
0,49 € / 1 ks
Plastový zvoneček 8,5 x 9 x 5,5 cm dvoudílný 2ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(26 balenie)
2,77 €
Jednotková cena:
1,39 € / 1 ks
Baňka k dozdobení 6 cm 6 ks zlatá
Skladem
(20 balenie)
3,17 €
Jednotková cena:
0,53 € / 1 ks
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

