Pomlázka 40 cm
Kód: 01288Chcete sa pustiť do tvorenia hneď?
Máme vlastný sklad, takže vašu objednávku pripravíme v cuku letu – bez zbytočného čakania.
Súvisiaci tovar
Knoflík exclusive Perníkové vajíčko s fialovou mašličkou
Skladem
(16 ks)
0,68 €
Jednotková cena:
0,68 € / 1 ks
Knoflík exclusive Perníkové vajíčko s růžovou mašličkou
Skladem
(22 ks)
0,68 €
Jednotková cena:
0,68 € / 1 ks
Akcia
4,98 €
–20 %
Saténová stuha 15 mm s puntíky balení 22,5 m světle šedá
Skladem
(1 ks)
3,98 €
Jednotková cena:
0,18 € / 1 m
Akcia
4,98 €
–20 %
Saténová stuha 15 mm s puntíky balení 22,5 m světle růžová
Skladem
(1 ks)
3,98 €
Jednotková cena:
0,18 € / 1 m
Polystyrenové vejce 47 x 68 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(9 ks)
od 0,36 €
Jednotková cena:
od 0,25 € / 1 ks
Polystyrenové vejce 65 x 95 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(16 balenie)
od 0,52 €
Jednotková cena:
od 0,38 € / 1 ks
Akcia
10,32 €
–30 %
Atlasová stuha 15 mm s puntíky 20 m fuchsiová
Skladem
(5 ks)
7,19 €
Jednotková cena:
0,36 € / 1 m
Akcia
10,32 €
–30 %
Atlasová stuha 15 mm s puntíky 20 m tmavší modrá
Skladem
(3 ks)
7,19 €
Jednotková cena:
0,36 € / 1 m
Akcia
10,32 €
–30 %
Atlasová stuha 15 mm s puntíky 20 m tmavší zelená
Skladem
(2 ks)
7,19 €
Jednotková cena:
0,36 € / 1 m
Akcia
10,32 €
–30 %
Atlasová stuha 15 mm s puntíky 20 m světle modrá
Skladem
(2 ks)
7,19 €
Jednotková cena:
0,36 € / 1 m
Akcia
10,32 €
–30 %
Atlasová stuha 15 mm s puntíky 20 m oranžová
Skladem
(2 ks)
7,19 €
Jednotková cena:
0,36 € / 1 m
Akcia
10,32 €
–30 %
Atlasová stuha 15 mm s puntíky 20 m fialová
Skladem
(1 ks)
7,19 €
Jednotková cena:
0,36 € / 1 m
Akcia
10,32 €
–30 %
Atlasová stuha 15 mm s puntíky 20 m tyrkysová
Skladem
(2 ks)
7,19 €
Jednotková cena:
0,36 € / 1 m
Akcia
10,32 €
–30 %
Atlasová stuha 15 mm s puntíky 20 m žlutá
Skladem
(8 ks)
7,19 €
Jednotková cena:
0,36 € / 1 m
Akcia
10,32 €
–30 %
Atlasová stuha 15 mm s puntíky 20 m světle zelená
Skladem
(1 ks)
7,19 €
Jednotková cena:
0,36 € / 1 m
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Velikonoční dekorace |
|---|---|
| EAN: | 8592014012510 |
| ? Barva produktu: | Červená, Zelená, Žlutá |
| Materiál: | dřevo |
| ? Výrobce nebo značka produktu: | MOREX, s.r.o. |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
| Položka bola vypredaná… | |
Dekorační růžová vajíčka s peříčky, 24 ks
Skladem
(13 balenie)
5,70 €
Jednotková cena:
0,24 € / 1 ks
Dekorace kovová slepička bílá a červená
Skladem
(1 ks)
7,23 €
Jednotková cena:
7,23 € / 1 ks
Velikonoční vajíčka 12 ks barevná
Skladem
(2 balenie)
6,63 €
Jednotková cena:
0,55 € / 1 ks
Dekorace slepička bílá a zlatá 24,5 cm
Skladem
(6 ks)
10,16 €
Jednotková cena:
10,16 € / 1 ks
Velikonoční vajíčka puntíky a kytičky 12 ks
Skladem
(1 balenie)
4,90 €
Jednotková cena:
0,41 € / 1 ks
Dekorační vajíčka modrá zápich, 12 ks
Skladem
(1 balenie)
3,57 €
Jednotková cena:
0,30 € / 1 ks
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

