příze Gold 13284 černá se stříbrnou nitkou
Kód: YG13284Chcete sa pustiť do tvorenia hneď?
Máme vlastný sklad, takže vašu objednávku pripravíme v cuku letu – bez zbytočného čakania.
Súvisiaci tovar
Jehlice Ergonomics č. 3
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(3 ks)
5,70 €
Jednotková cena:
5,70 € / 1 ks
PES Kuličkové rouno, výplň 500 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>35 ks)
3,98 €
Jednotková cena:
3,98 € / 1 ks
Bio Špaldové slupky výplň
Skladem
(8 balenie)
od 1,97 €
Jednotková cena:
od 0,39 € / 100 g
Mykaná střiž, výplň 0,5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
3,98 €
Jednotková cena:
7,96 € / 1 kg
Bio Pohankové slupky výplň
Skladem
(9 balenie)
od 2,37 €
Jednotková cena:
od 0,47 € / 100 g
PES Kuličkové rouno, výplň 1 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(33 ks)
7,39 €
Jednotková cena:
7,39 € / 1 ks
Polystyrenové kuličky 100 litrů EPS 70
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(25 ks)
15,06 €
Jednotková cena:
15,06 € / 1 ks
Tip
Viac za menej
PES Kuličkové rouno - Duté vlákno 5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(7 ks)
29,28 €
Jednotková cena:
5,86 € / 1 kg
PES Kuličkové rouno, výplň 250 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(9 ks)
2,77 €
Jednotková cena:
2,77 € / 1 ks
Novinka
Viac za menej
Mykaná střiž, výplň 5 kg
Skladem
(4 ks)
32,09 €
Jednotková cena:
6,42 € / 1 kg
Polystyrenové kuličky 50 litrů EPS 70
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>35 ks)
8,59 €
Jednotková cena:
8,59 € / 1 ks
Podrobný popis
Efektní tenčí příze s lurexovým vláknem ( stříbrným zlatým, barevným ) ze které vyrobíte krásné úplety. Svetry, vesty, plédy, ale také čepice, šálky, tunely, popř. je tato příze využívána k oživení jednobarevných úpletů na lemy, kapsy, kytičky apod. Prozáří i pohovky, pokud si z ní vyrobíte třeba povlaky na polštářky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Příze Gold (YarnArt) |
|---|---|
| EAN: | 8681338504754 |
| ? Barva produktu: | Černá, Stříbrná |
| Materiál: | akryl, lurex |
| ? Výrobce nebo značka produktu: | Yarn Art |
| ? Návin: | 400 |
| ? Váha: | 100 |
| Druh příze: | Klasické |
| Počet barev: | vícebarevná |
| Počet materiálů: | vícemateriálová |
| Řada příze: | Gold |
| Síla příze: | Fingering |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
příze Gold 9049 zelená
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(10 ks)
2,37 €
Jednotková cena:
2,37 € / 1 ks
příze Gold 9048 světle hnědá se zlatou nitkou
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(12 ks)
2,37 €
Jednotková cena:
2,37 € / 1 ks
příze Gold 9384 pastelově fialová s metalickou nitkou
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(5 ks)
2,37 €
Jednotková cena:
2,37 € / 1 ks
příze Gold 9857 lněná
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(7 ks)
2,37 €
Jednotková cena:
2,37 € / 1 ks
příze Christmas 05 zlatá béžová
Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(7 ks)
1,04 €
Jednotková cena:
1,04 € / 1 ks
příze Christmas 41 tmavě fialová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(15 ks)
1,04 €
Jednotková cena:
1,04 € / 1 ks
příze Christmas 26 fialková
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(12 ks)
1,04 €
Jednotková cena:
1,04 € / 1 ks
příze Christmas 48 paví zelená
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(16 ks)
1,04 €
Jednotková cena:
1,04 € / 1 ks
příze Christmas 02 bílá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(9 ks)
1,04 €
Jednotková cena:
1,04 € / 1 ks
Hodnotenie tovaru
4,9
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
7 hodnotení
5
6x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
5
KŽ
Kristýna Žídková
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
4.12.2023
Krásná příze. Nekouše.
4
A
Anonym
Hodnotenie produktu je 4 z 5 hviezdičiek.
14.5.2021
Klbko je krásne, ale oproti všetkým ostatným farbám, čo som kúpila (aj inde), mi príde tá strieborná niť príliš hustá a až príliš výrazná. Naviac sa mi často zatrhávala a miestami bola roztrhnutá aj priamo v namotanom klbku. Každopádne robí sa s ňou veľmi dobre, na šatke je maximálne efektná. :)
5
ŠŠ
Šárka Štechová
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
30.4.2021
Je skvělá, dobře se z ní plete
5
LZ
Lidmila Zouharová
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
25.12.2020
velmi, je krásná
5
ER
Eva Reichertová
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
18.12.2020
Moc hezká vlna, příjemná, dobře se s ní háčkuje
5
MF
Martina Fojtíková
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
18.12.2018
Maximální spokojenost jako vždy ????
5
VV
Věra Vaňková
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
12.11.2018
Stříbrná nitka je potrhaná
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Je rodinná firma s dovozem přízí pro velkoobchod a maloobchod.
V současné době dováží více než 100 druhů pletacích přízí přední turecké firmy YarnArt.
Velký důraz kladou na vysokou kvalitu produktů, příznivé ceny a osobní přístup k zákazníkovi.

