Vnitřní vak do polštáře, béžový 40 x 40 cm, výplň kuličkové rouno PES
Kód: V4040BChcete sa pustiť do tvorenia hneď?
Máme vlastný sklad, takže vašu objednávku pripravíme v cuku letu – bez zbytočného čakania.
Súvisiaci tovar
PES Kuličkové rouno, výplň 500 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>35 ks)
3,98 €
Jednotková cena:
3,98 € / 1 ks
Háček Ergonomics č.08
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
5,46 €
Jednotková cena:
5,46 € / 1 ks
PES Kuličkové rouno, výplň 1 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>35 ks)
7,39 €
Jednotková cena:
7,39 € / 1 ks
Vnitřní vak do polštáře 50 x 50 cm, výplň kuličkové rouno PES
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(3 ks)
7,99 €
Jednotková cena:
7,99 € / 1 ks
Vnitřní vak do polštáře 35 x 30 cm, výplň kuličkové rouno PES
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(3 ks)
5,42 €
Jednotková cena:
5,42 € / 1 ks
Mykaná střiž, výplň 1 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
7,59 €
Jednotková cena:
7,59 € / 1 kg
Mykaná střiž, výplň 0,5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(3 ks)
3,98 €
Jednotková cena:
7,96 € / 1 kg
Tip
Viac za menej
PES Kuličkové rouno - Duté vlákno 5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(7 ks)
29,28 €
Jednotková cena:
5,86 € / 1 kg
Novinka
Viac za menej
Mykaná střiž, výplň 5 kg
Skladem
(4 ks)
32,09 €
Jednotková cena:
6,42 € / 1 kg
Bio Pohankové slupky výplň
Skladem
(9 balenie)
od 2,37 €
Jednotková cena:
od 0,47 € / 100 g
Bio Špaldové slupky výplň
Skladem
(8 balenie)
od 1,97 €
Jednotková cena:
od 0,39 € / 100 g
Podrobný popis
Obal: 100% bavlna, bílá barva
Výplň: kuličkové rouno PES, zdravotně nezávadné.
Polštář má na boku zip pro případné doplnění nebo vyměnu náplně.
Obal vyroben z kvalitního materiálu, látka je pevná, netrhá se drží tvar.
Vhodné pro Vaše háčkované nebo pletené povlaky. Pro obháčkování nebo jinou Vaší tvorbu si můžete na našich stránkách ww.prohackovani.cz vybrat z celé řady textilních špagátů, PES a bavlněných šňůr, Ribbon, krásné a příjemné jsou také povlaky z Dolphin baby, Dolce apod.
Případně nás kontaktujte a rádi Vám poradíme.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vnitřní polštáře s výplní |
|---|---|
| ? Barva produktu: | Béžová |
| Materiál: | Bavlna |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
PES Kuličkové rouno, výplň 500 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>35 ks)
3,98 €
Jednotková cena:
3,98 € / 1 ks
PES Kuličkové rouno, výplň 1 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>35 ks)
7,39 €
Jednotková cena:
7,39 € / 1 ks
Tip
Vnitřní vak do pufu 38x30 cm bílý
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
17,39 €
Jednotková cena:
17,39 € / 1 ks
Tip
Vnitřní vak do pufu 38x40 cm světle šedý
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
19,96 €
Jednotková cena:
19,96 € / 1 ks
Vnitřní vak do pufu 38x15 cm tmavě šedý
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
14,38 €
Jednotková cena:
14,38 € / 1 ks
Vnitřní vak do pufu 38x30 cm tmavě šedý
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
17,39 €
Jednotková cena:
17,39 € / 1 ks
Tip
Vnitřní vak do pufu 38x40 cm tmavě šedý
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
19,96 €
Jednotková cena:
19,96 € / 1 ks
Vnitřní vak do pufu 38x15 cm mentolový
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
17,95 €
Jednotková cena:
17,95 € / 1 ks
Vnitřní vak do pufu 38x30 cm mentolový
Skladem
(1 ks)
17,39 €
Jednotková cena:
17,39 € / 1 ks
Vnitřní vak do pufu 38x15 cm hnědobéžový
Skladem
(1 ks)
14,38 €
Jednotková cena:
14,38 € / 1 ks
Vnitřní vak do pufu 38x30 cm hnědobéžový
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(2 ks)
17,39 €
Jednotková cena:
17,39 € / 1 ks
Vnitřní vak do pufu 38x40 cm hnědobéžový
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
19,96 €
Jednotková cena:
19,96 € / 1 ks
Vnitřní vak do pufu 50x40 cm tmavě šedý
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
27,91 €
Jednotková cena:
27,91 € / 1 ks
Polystyrenové kuličky 50 litrů EPS 70
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>35 ks)
8,59 €
Jednotková cena:
8,59 € / 1 ks
Hodnotenie tovaru
5,0
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
5
ZP
Zdena Plasová
Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek.
14.12.2023
spokojenost
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

