Bodce na svíčky 5,5 cm černé 4 ks
Kód: 48693Chcete sa pustiť do tvorenia hneď?
Máme vlastný sklad, takže vašu objednávku pripravíme v cuku letu – bez zbytočného čakania.
Súvisiaci tovar
Slaměný věnec Ø35 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
2,45 €
Jednotková cena:
2,45 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
29,44 €
–29 %
Věnec se zlatými ozdobami 34 cm
Skladem
(1 ks)
20,88 €
Jednotková cena:
20,88 € / 1 ks
Viac za menej
příze Puffy 416 šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>35 ks)
2,37 €
Jednotková cena:
2,37 € / 1 ks
Viac za menej
příze Puffy 55 bílá
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>35 ks)
2,37 €
Jednotková cena:
2,37 € / 1 ks
Bílé dřevěné dekorace sezlatou, 9 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(3 balenie)
1,61 €
Jednotková cena:
0,20 € / 1 ks
Tabulka Friends make the world a better place
Skladem
(2 ks)
2,77 €
Jednotková cena:
2,77 € / 1 ks
Dekorace k zavěšení houpací kůň 10 ks
Skladem
(4 balenie)
2,29 €
Jednotková cena:
0,23 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
2,49 €
–32 %
Dekorace k zavěšení stromeček růžový 9,5x11,5 cm
Skladem
(5 ks)
1,69 €
Jednotková cena:
1,69 € / 1 ks
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vánoční tvoření |
|---|---|
| EAN: | 8595556486931 |
| ? Barva produktu: | Bílá |
| Materiál: | kov |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
Bodce na svíčky Ø 5,5 cm stříbrné 4 ks
Skladem
(2 balenie)
1,81 €
Jednotková cena:
0,45 € / 1 ks
Bodce na svíčky Ø 5,5 cm stříbrné matné 4 ks
Skladem
(1 balenie)
1,81 €
Jednotková cena:
0,45 € / 1 ks
Bodce na svíčky Ø 5,5 cm zlaté matné 4 ks
Skladem
(2 balenie)
1,97 €
Jednotková cena:
0,49 € / 1 ks
ubrousek P 33x33 vánoční SDL230611 2011103
Skladem
(4 balenie)
2,09 €
Jednotková cena:
0,10 € / 1 ks
Hvězda s glitry šedofialová Ø35 mm, 10 ks
Skladem
(4 balenie)
1,57 €
Jednotková cena:
0,16 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
29,44 €
–29 %
Věnec se zlatými ozdobami 34 cm
Skladem
(1 ks)
20,88 €
Jednotková cena:
20,88 € / 1 ks
Hvězda s glitry zelená Ø35 mm, 10 ks
Skladem
(13 balenie)
1,57 €
Jednotková cena:
0,16 € / 1 ks
Hvězda s glitry stříbrná Ø35 mm, 10 ks
Skladem
(11 balenie)
1,57 €
Jednotková cena:
0,16 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
1,41 €
–26 %
Dekorace stromeček
Skladem
(9 ks)
1,04 €
Jednotková cena:
1,04 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
1,41 €
–26 %
Dekorace vánoční stromeček 11 cm zlatý
Skladem
(7 ks)
1,04 €
Jednotková cena:
1,04 € / 1 ks
Hvězda s glitry zlatá Ø25 mm, 12 ks
Skladem
(6 balenie)
1,61 €
Jednotková cena:
0,13 € / 1 ks
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

