Polystyrenový věnec Ø30 cm
Kód: PV750818Chcete sa pustiť do tvorenia hneď?
Máme vlastný sklad, takže vašu objednávku pripravíme v cuku letu – bez zbytočného čakania.
Súvisiaci tovar
Paměťový drátek na náramek Ø 55 mm ocel 10 otoček
Skladem
(3 balenie)
0,80 €
Jednotková cena:
0,80 € / 1 ks
Dekorace fleesový domeček červený 21 x 19 cm
Skladem
(1 ks)
3,45 €
Jednotková cena:
3,45 € / 1 ks
Dekorace k zavěšení perníková chaloupka 3 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(6 balenie)
2,21 €
Jednotková cena:
0,74 € / 1 ks
Dřevěná dekorace sáňky bílé, 4 ks
Skladem
(7 balenie)
2,93 €
Jednotková cena:
0,73 € / 1 ks
Dekorace k zavěšení stromeček 7 cm, 3 ks
Skladem
(3 balenie)
3,37 €
Jednotková cena:
1,12 € / 1 ks
Dekorační sáňky, 2 ks, přírodní
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>35 ks)
1,93 €
Jednotková cena:
1,93 € / 1 ks
Dekorace sáňky bílé se zlatou vločkou 6 ks
Skladem
(35 balenie)
4,90 €
Jednotková cena:
0,82 € / 1 ks
Slaměný věnec Ø35 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(2 ks)
2,45 €
Jednotková cena:
2,45 € / 1 ks
Polystyrenový věnec Ø14,5 cm seříznutý
Skladem
(19 ks)
0,56 €
Jednotková cena:
0,56 € / 1 ks
Polystyrenový věnec Ø 25 cm seříznutý
Skladem
(>35 ks)
1,49 €
Jednotková cena:
1,49 € / 1 ks
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

