Polystyrenový věnec Ø29 cm seříznutý
Kód: PV090968Chcete sa pustiť do tvorenia hneď?
Máme vlastný sklad, takže vašu objednávku pripravíme v cuku letu – bez zbytočného čakania.
Súvisiaci tovar
Dekorace k zavěšení - sáňky se třpytkami 7,5 cm, 3 ks
Skladem
(5 balenie)
4,46 €
Jednotková cena:
1,49 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
4,98 €
–33 %
Vánoční skleněné ozdoby starostříbrné, 2 ks
Skladem
(6 balenie)
3,33 €
Jednotková cena:
1,67 € / 1 ks
Sada vánočních stromků 8 ks bílá, zlatá
Skladem
(2 balenie)
1,85 €
Jednotková cena:
0,23 € / 1 ks
Dekorace domeček a houpací koník 24 ks
Skladem
(3 balenie)
4,34 €
Jednotková cena:
0,22 € / 1 ks
Dřevěná dekorace sáňky červené 4 ks
Skladem
(2 balenie)
2,93 €
Jednotková cena:
0,73 € / 1 ks
Akcia
DOPRODEJ
2,49 €
–32 %
Dekorace k zavěšení stromeček růžový 9,5x11,5 cm
Skladem
(5 ks)
1,69 €
Jednotková cena:
1,69 € / 1 ks
Dekorace domeček 11,5 x 4,5 x 14,5 cm luční kvítí
Skladem
(17 ks)
3,98 €
Jednotková cena:
3,98 € / 1 ks
Dřevěný stojan, podstavec k dotvoření
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(1 ks)
1,89 €
Jednotková cena:
1,89 € / 1 ks
Dekorace k zavěšení perníková chaloupka 3 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(6 balenie)
2,21 €
Jednotková cena:
0,74 € / 1 ks
Slaměný věnec Ø35 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(2 ks)
2,45 €
Jednotková cena:
2,45 € / 1 ks
Polystyrenová koule průměr 5 cm
Skladem
(>35 ks)
od 0,24 €
Jednotková cena:
od 0,20 € / 1 ks
Polystyrenový věnec Ø 25 cm seříznutý
Skladem
(>35 ks)
1,49 €
Jednotková cena:
1,49 € / 1 ks
Polystyrenový věnec Ø14,5 cm seříznutý
Skladem
(19 ks)
0,56 €
Jednotková cena:
0,56 € / 1 ks
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

