Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 18540 hodnotení
5
18368x
4
112x
3
20x
2
12x
1
28x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

SS Avatar autora Sylvie Szabová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.2.2023
Skvělý výběr zboží. Objednala jsem ji po několikáté a jsem vždy velice spokojená. Ráda se sem vracím..
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 12.2.2023
Dobrý den, paní Szabová, děkujeme za pěkné hodnocení. Hezký den
RP Avatar autora Rudolf Pavlíček Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.2.2023
Velmi spokojen
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 12.2.2023
Dobrý den, pane Pavlíčku, děkujeme za pěkné hodnocení. Hezký den
RK Avatar autora Růžena Krůsová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.2.2023
Objednávám zde často a jsem vždy spokojena, rychlé dodání balíčku, stránky přehledné, pro mě příznivé ceny a velký výběr zboží.
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 10.2.2023
Milá paní Krůsová, moc Vám děkujeme za Váš nákup jsme moc rádi, že u nás nakujete. Přejeme krásný den,
AB Avatar autora Alena Bartková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 5.2.2023
Objednávala jsem poprvé, ale jsem spokojená. Rychlé doručení a žádné problémy.
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 10.2.2023
Milá Aleno, moc Vám děkujeme za nákup a Vaše hodnocení. Přejeme krásný den.
OP Avatar autora Olga Pytlikova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 5.2.2023
Rychlé dodání velký výběr přízí malý dárek za nákup.Takovy přístup k zákazníkovi potěší.
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 10.2.2023
Milá paní Pytlíková, moc Vám děkujeme za komentář. Jsme rádi, že Vás potěšil dáreček. Přejeme krásný den.
DH Avatar autora Dana Hrozková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 5.2.2023
Super rychlé dodání, všem doporučuji.
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 10.2.2023
Milá paní Hrozková, moc Vám děkujeme za hezký komentář a přejeme krásný den.
LS Avatar autora Lucie Stloukalová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.2.2023
Spokojenost, zboží dorazilo vše a v pořádku. Příště nakupuji zde :)
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 10.2.2023
Pěkný den, paní Stloukalová, děkujeme za Vaše hodnocení. Hezký den
ŠD Avatar autora Šárka Drzewniaková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.2.2023
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 10.2.2023
Pěkný den, paní Drzewniaková, děkujeme za Vaše hodnocení. Hezký den.
ZJ Avatar autora Zuzana Joanidisová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.2.2023
Veľká spokojnosť, prehľadná stránka, rýchle vybavenie , doporučujem
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 10.2.2023
Pěkný den, paní Joanidisová, děkujeme za Vaše hodnocení. Hezký den
LG Avatar autora Ludmila Gazdíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.2.2023
Vždy k mé spokojenosti.
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 10.2.2023
Milá paní Gazdíková, moc Vám děkujeme za 5* komentář a přejeme hezký den.
GM Avatar autora Gabriela Melkusová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.2.2023
Jsem velmi spokojená s nákupem
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 10.2.2023
Milá paní Melkusová, moc Vám děkujeme za 5* komentář a přejeme hezký den.
ŠR Avatar autora ŠÁRKA ROHANOVÁ Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.2.2023
Jsem spokojená, nakoupila jsem vše, co jsem potřebovala.
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 10.2.2023
Milá paní Rohanová, moc Vám děkujeme za 5* komentář a přejeme hezký den.
ZS Avatar autora Zuzana Stehliková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.2.2023
Objednávám pravidelně. Vždy vše ok a rychlé dodání.
MF Avatar autora Martina Fialová (Administrátor) 9.2.2023
Dobrý den, paní Stehlíková, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste pokaždé spokojená. Hezký den
HJ Avatar autora Hrncirikova Jirina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.2.2023
Vyborny špatně jsem objednala kusy paní po telefonické domluvě mi to velice ochotně opravila
MF Avatar autora Martina Fialová (Administrátor) 9.2.2023
Pěkný den, paní Hrncirikova, děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se, aby zákazník byl spokojený :-). Hezký den
RH Avatar autora Romana Hladíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.2.2023
Spokojenost
MF Avatar autora Martina Fialová (Administrátor) 9.2.2023
Pěkný den, paní Hladíková, děkujeme za Vaše hodnocení. Hezký den
MS Avatar autora Monika Szentandrásiová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.2.2023
Přehledné, rychlé. Jehlice kruhové šroubovací Knit Pro jsou skvělé.
MF Avatar autora Martina Fialová (Administrátor) 9.2.2023
Dobrý den, paní Szentandrásiová, děkujeme za Vaše hodnocení a sdělení informací o kvalitních jehlicích. Hezký den
Avatar autora Xenie Čtrnáctá Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.2.2023
S nákupem v prohackovani jsem velmi spokojená, produkty mám doma vždy velmi brzy. Ráda zde nakupuji a doporučuji i přátelům. Kteří se stali také zákazníky.
MF Avatar autora Martina Fialová (Administrátor) 9.2.2023
Pěkný den, paní Čtrnáctá, děkujeme za milé hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste naším zákazníkem a doporučujete nás Vaším přátelům i ostatním, kteří ještě váhají s nákupem. Přejeme příjemné dny u tvoření.
JJ Avatar autora Jana Juskaničová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.2.2023
MF Avatar autora Martina Fialová (Administrátor) 9.2.2023
Pěkný den, paní Juskaničová, děkujeme za hodnocení. Hezký den
JO Avatar autora Jana Olešová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.2.2023
MF Avatar autora Martina Fialová (Administrátor) 9.2.2023
Pěkný den, paní Olešová, děkujeme za hodnocení. Hezký den
DP Avatar autora Drahomíra Palasová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.2.2023
SUPER,rychle vyřízená objednávka a dodání. Všem doporučuji . Objednávala jsem po druhé.
MF Avatar autora Martina Fialová (Administrátor) 9.2.2023
Pěkný den, paní Palasová, děkujeme za hodnocení a doporučení všem zákazníkům :-). Hezký den

Ovládacie prvky výpisu

18550 položiek celkom