Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 18545 hodnotení
5
18372x
4
113x
3
20x
2
12x
1
28x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

DL Avatar autora Dana Lindušková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.12.2022
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 6.12.2022
Dobrý den, paní Dano, děkujeme za vaše hodnocení! Moc nás těší vaše spokojenost s naším eshopem a přejeme krásný adventní čas :)
LM Avatar autora Lenka Mokrá Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.12.2022
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 6.12.2022
Krásný den, paní Mokrá, velmi Vám děkujeme za hodnocení s 5* a přejeme krásný advent.
L Avatar autora Lenka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.12.2022
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 6.12.2022
Milá Lenko, moc děkujeme za 5* a přejeme krásné tvoření.
JK Avatar autora Jana Korendová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.12.2022
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 6.12.2022
Dobrý den, paní Korendová, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme krásný den :)
JH Avatar autora Jiřina Housarová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.12.2022
BS Avatar autora Barbora Sádlová (Administrátor) 6.12.2022
Milá paní Housarová, moc děkujeme za hodnocení a přejeme krásný adventní čas :)
A Avatar autora Aerohouse - Barboříková - recepce Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.12.2022
Vše na jedničku s hvězdičkou, doporučuji!
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Barboříková, děkujeme za Vaše hodnocení! Jsme moc rádi, že jsme dostali jedničku s hvězdičkou :D Budeme se těšit na vaši příští návštěvu ! Krásný adventní čas :)
IB Avatar autora Iva Bártová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
Super
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Ivo, děkujeme za Vaše hodnocení! Jsme rádi, že jste s naším eshopem spokojená! Přejeme krásný den :)
HB Avatar autora Hana Bilková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Hano, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme krásný den :)
LN Avatar autora Lydie Nimrichterová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
Rychlé dodání. Děkuji.
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Lydie, děkujeme za Vaše hodnocení! Jsme rádi, že balíček dorazil rychle a v pořádku :) Děkujeme, že u nás nakupujete a přejeme krásný den!
AP Avatar autora Andrea Prokopová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
Super obchod, jsem spokojená. Byla jsem 2x i na prodejně osobně a personál byl moc milý. Ráda zase příště objednám.
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Prokopová, děkujeme za Vaše hodnocení! Moc nás těší, že jste s naším eshopem i personálem na prodejně spokojená! Holky jsou úžasné a my jsme rádi, že je máme :) Děkujeme za vaše milá slova a budeme se těšit na příští návštěvu. Krásný den :)
EB Avatar autora Ewa+ Blanka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
Objednaváme už po několikáte a zatím vždy spokojenost ; )
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den Ewo a Blanko, děkujeme za Vaše hodnocení! Moc nás těší, že jste s námi spokojená a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu :) Přejeme krásný den!
JS Avatar autora Jana Svobodová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
Velká spokojenost, zásobuju se přízí a doplňky pouze tady.
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Jano, děkujeme za Vaše hodnocení! Moc nás těší, že jste našemu eshopu věrná a budeme se snažit, aby jste neměla důvod to měnit :) Přejeme krásný adventní čas!
ŠB Avatar autora Šárka Baušová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
Byla jsem spokojena,za mě super.
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Šárko, děkujeme za Vaše hodnocení, moc nás těší, že jste s námi spokojená! Přejeme krásný den :)
LK Avatar autora Lenka Koloušková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
Rychlé dodání, vše v pořádku
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Lenko, děkujeme za Vaše hodnocení! Jsme rádi, že balíček dorazil v pořádku a rychle :) Přejeme krásný den!
GV Avatar autora Gabriela Václavova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
Ano jsem
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Václavová, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme krásný den :)
ML Avatar autora Michaela Loukotkova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
Maximalni spokojenost
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Loukotková, děkujeme za Vaše hodnocení! Jsme moc rádi, že jste s námi spokojená a přejeme krásný advent :)
Avatar autora Pavla Štachová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Pavlo, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme krásný den :)
ZP Avatar autora Zdeňka Pintová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
Naprosto super obchod po všech stránkách. Dík
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Pintová, děkujeme za krásné hodnocení! Moc nás potěšilo :) Přejeme krásný den!
JD Avatar autora Jarmila Dočkalová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Jarmilo, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme krásný den :)
MH Avatar autora Marcela Hrdličková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.11.2022
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 1.12.2022
Dobrý den, paní Hrdličková, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme krásný den :)

Ovládacie prvky výpisu

18555 položiek celkom