Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 18545 hodnotení
5
18372x
4
113x
3
20x
2
12x
1
28x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

ZR Avatar autora Zuzana Roubalová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.4.2021
Bezva.
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, paní Roubalová, děkujeme za hodnocení :-)
AM Avatar autora Ayshe Myusyal Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.4.2021
Velice kvalitní
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, paní Ayshe, děkujeme za vaše hodnocení. Kvalita zboží je pro nás velmi důležitá, stejně jako spokojenost zákazníka :-) Přejeme krásný den!
VP Avatar autora Václava Pazáková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.4.2021
Super!
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, paní Pazáková, děkujeme za hodnocení :-)
ZN Avatar autora Zuzana Novotná Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.4.2021
Nakupovala jsem zde již vícekrát a jsem maximálně spokojená.
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, paní Novotná, děkujeme za hodnocení :-) Spokojený zákazník je naše priorita :) Krásný den!
EH Avatar autora Eva Hladíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.4.2021
Spokojená, rychlé dodání
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, paní Evo, děkujeme za hodnocení, těší nás Vaše spokojenost! Pěkný den :-)
Avatar autora 8Therese4 Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.4.2021
Naprosta spokojenost.
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, děkujeme za hodnocení, těší nás Vaše spokojenost! Pěkný den :-)
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.4.2021
Spokojenost, rychlé doručení
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, paní Muchová děkujeme za hodnocení, jsme moc rádi, že jste s naším eshopem spokojená! Pěkný den :-)
Avatar autora Jana Červená Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.4.2021
Spokojenost, velký výběr, rychlé doručení
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, paní Červená, děkujeme za hodnocení, které nás moc těší. Naší prioritou je hlavně spokojený zákazník :-). Pěkný den!
RM Avatar autora Renata Matějková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.4.2021
Rychlá objednávka i doručení, spokojenost.
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, paní Matějková, děkujeme za hodnocení, těší nás Vaše spokojenost! Pěkný den :-)
DF Avatar autora Dana Filsaková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.4.2021
Rychlý a spolehlivý obchod
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, děkujeme za hodnocení, jsme moc rádi, že jste s naším eshopem spokojená! Pěkný den :-)
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.4.2021
Spokojenost
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, děkujeme za hodnocení, těší nás Vaše spokojenost! Pěkný den :-)
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.4.2021
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, děkujeme za hodnocení :-)
IP Avatar autora Irena Prudká Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.4.2021
rychlý a spolehlivý nákup
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, paní Prudká, děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že jste s naším eshopem spokojená. Pěkný den :-)
BD Avatar autora Barbara Deligny Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.4.2021
Velmi
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, paní Deligny, děkujeme za hodnocení, těší nás Vaše spokojenost! Pěkný den :-)
ES Avatar autora Eva Spackova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.4.2021
Rychle dodani kvalitniho zbozi
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, paní Špačková, děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že jste s naším eshopem i dopravou spokojená. Pěkný den :-)
IM Avatar autora Ivana Macháčková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.4.2021
Jsem velmi spokojena, objednávala jsem už vícekrát. Zboží je kvalitní a dojde včas.
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, paní Ivanko, děkujeme za vaše hodnocení. Kvalita zboží je pro nás velmi důležitá, stejně jako spokojenost zákazníka :-) Děkujeme, že se k nám vracíte :-) Přejeme krásný den!
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.4.2021
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, děkujeme za hodnocení :-)
I Avatar autora Iva Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.4.2021
Vše v pořádku, mohu jen doporučit.
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, paní Ivo, děkujeme za hodnocení, těší nás Vaše spokojenost! Budeme rádi, když budete náš eshop doporučovat :) Pěkný den :-)
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.4.2021
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den, děkujeme za hodnocení :-)
PK Avatar autora Pavla Kubelkova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.4.2021
JM Avatar autora Jitka Machová (Administrátor) 15.4.2021
Dobrý den paní Kubelková, děkujeme za hodnocení :-)

Ovládacie prvky výpisu

18555 položiek celkom