Karabina kroužek staromosaz Ø 25 mm
Code: 8009714
A place where creativity comes to life.
A brick-and-mortar store, workshops, and a personal approach.
Want to start creating right away?
We keep everything in our own warehouse, so your order is prepared in no time – no unnecessary waiting.
Related products
Řetízek na kabelky 120 cm nikl
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(5 pcs)
3,29 €
Řetízek na kabelky s karabinou 120 cm, nikl
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(13 pcs)
3,29 €
Řetízek na kabelky 120 cm zlatý
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Skladem
(11 pcs)
3,29 €
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Karabiny pro pevné upevnění tašek, popruhů a dekorací |
|---|---|
| EAN: | 8596475100496 |
| ? Barva produktu: | staromosaz |
| material: | kov |
| ? Distributor: | Pro Háčkování s.r.o. |
| Materiál: | nekorodující kov - pratelný |
| Vnitřní průměr:: | 25 mm |
| Vnější průměr:: | 34 mm |
| Průměr drátu:: | 4,5 mm |
| Hmotnost:: | 9,23 g |
Karabina oválná s otočným polokroužkem černý nikl
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(34 pcs)
0,76 €
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
