Kroužek na klíče Ø25 mm
Code: 08097501
A place where creativity comes to life.
A brick-and-mortar store, workshops, and a personal approach.
Want to start creating right away?
We keep everything in our own warehouse, so your order is prepared in no time – no unnecessary waiting.
Related products
Příze Camilla 8001 černá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(53 pcs)
1,69 €
Háček Pro Drops Circus 2,5 mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(22 pcs)
2,29 €
Mykaná střiž, výplň 0,5 kg
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Skladem
(36 pcs)
3,98 €
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Kroužky a polokroužky pro popruhy a ucha |
|---|---|
| EAN: | 8591149044052 |
| ? Barva produktu: | Nikl |
| material: | kov |
| Tloušťka: | 2,4 mm |
| ? Distributor: | Pro Háčkování s.r.o. |
| ? Průměr: | 25 mm |
| Materiál: | kov |
| Vnější průměr:: | 25 mm |
| Tloušťka:: | 2,4 mm |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
Kroužek na klíče Ø25 mm, staromosaz 10ks
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(7 package)
0,72 €
Kroužek na klíče Ø25 mm, růžové zlato 10ks
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(5 package)
0,72 €
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
