Oči bezpečnostní modré 10 mm
Code: BO005
A place where creativity comes to life.
A brick-and-mortar store, workshops, and a personal approach.
Want to start creating right away?
We keep everything in our own warehouse, so your order is prepared in no time – no unnecessary waiting.
Related products
Hand made, elipsa hnědý
The average product rating is 3,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
0,20 €
Measure price:
0,20 € / 1 pcs
Karabina černý nikl
The average product rating is 3,7 out of 5 stars.
Skladem
(32 pcs)
1 €
Measure price:
1 € / 1 pcs
Karabina polokulatá staromosazná 2 ks
Skladem
(5 package)
2,85 €
Measure price:
1,43 € / 1 pcs
Karabina oválná s otočným polokroužkem zlatá
Skladem
(11 pcs)
0,76 €
Measure price:
0,76 € / 1 pcs
Karabina s oválným průvlekem 39 mm černý nikl
Skladem
(15 package)
1,77 €
Measure price:
0,89 € / 1 pcs
Karabina s oválným průvlekem 39 mm staromosaz
Skladem
(1 pcs)
0,96 €
Measure price:
0,96 € / 1 pcs
Tip
More for less
PES Kuličkové rouno - Duté vlákno 5 kg
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(7 pcs)
29,28 €
Measure price:
5,86 € / 1 kg
PES Kuličkové rouno, výplň 250 g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(10 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
Bio Pohankové slupky výplň
Skladem
(9 package)
from 2,37 €
Measure price:
from 0,47 € / 100 g
Bio Špaldové slupky výplň
Skladem
(8 package)
from 1,97 €
Measure price:
from 0,39 € / 100 g
PES Kuličkové rouno, výplň 500 g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
3,98 €
Measure price:
3,98 € / 1 pcs
Mykaná střiž, výplň 1 kg
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Skladem
(1 pcs)
7,59 €
Measure price:
7,59 € / 1 kg
Mykaná střiž, výplň 0,5 kg
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Skladem
(3 pcs)
3,98 €
Measure price:
7,96 € / 1 kg
Product detailed description
Polokulaté plastové oči bezpečnostní modré.
Průměr očíčka 10 mm.
Z jedné strany očičko se závitem, z druhé strany se nacvakne pojistka, která oko bezpečně připevní na místo.
1pár = 2x očičko + 2x pojistka
Délka vrutu je 1,2 cm.
Nevhodné pro děti do 3 let.
Návod k použití: oko si položte na neklouzavou podložku. K nasazení pojistky budete potřebovat kleště a trochu síly. Vrut oka protáhněte textilem, do kterého bude oko přichycené. Líc textilu bude směřovat dolů, směrem k oku. Pojistku uchopte do kleští a zacvakněte ji na vrut. Je nutné použít bezpečné nástroje, které nejsou ostré, ať nedojde ke zranění.
Barva očíčka je modrá.
Additional parameters
| Category: | Barevné bezpečnostní oči na tvoření |
|---|---|
| ? Barva produktu: | Modrá |
| material: | plast |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
Action
0,60 €
–13 %
Oči bezpečnostní zelené 12 mm
Skladem
(>35 pair)
0,52 €
Measure price:
0,26 € / 1 pcs
Action
0,52 €
–15 %
Oči bezpečnostní zelené 10 mm
Skladem
(>35 pair)
0,44 €
Measure price:
0,22 € / 1 pcs
Čumáček bezpečnostní 9x12mm černý
Skladem
(>35 package)
from 0,28 €
Measure price:
from 0,21 € / 1 pcs
Čumáček bezpečnostní, 15 x 20 mm, růžový
Skladem
(>35 package)
from 0,32 €
Measure price:
from 0,26 € / 1 pcs
Action
0,76 €
–15 %
Oči bezpečnostní zelené 16 mm
Skladem
(>35 pair)
0,64 €
Measure price:
0,32 € / 1 pcs
Action
0,44 €
–18 %
Oči bezpečnostní zelené 8 mm
Skladem
(>35 pair)
0,36 €
Measure price:
0,18 € / 1 pcs
Oči bezpečnostní třpytivé tmavě růžové, 14 mm
Skladem
(>35 pair)
0,80 €
Measure price:
0,80 € / 1 pcs
Oči bezpečnostní třpytivé tmavě růžové, 20 mm
Skladem
(>35 pair)
1,20 €
Measure price:
0,60 € / 1 pcs
Oči bezpečnostní třpytivé tmavě růžové, 18 mm
Skladem
(>35 package)
from 0,80 €
Measure price:
from 0,09 € / 1 pcs
Action
0,52 €
–15 %
Oči bezpečnostní zlaté 10 mm
Skladem
(>35 pair)
0,44 €
Measure price:
0,22 € / 1 pcs
Oči bezpečnostní kočičí 14 mm zelené
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(1 package)
2,69 €
Measure price:
0,27 € / 1 pcs
Oči bezpečnostní modré tmavě 20 mm
Skladem
(>35 pair)
from 0,80 €
Measure price:
from 0,40 € / 1 pcs
Oči bezpečnostní 10 mm šedomodré
Skladem
(>35 package)
from 0,52 €
Measure price:
from 0,23 € / 1 pcs
Product rating
5,0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 rating
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Leave a rating
List of ratings
5
PZ
Patrik Zvolánek
The product rating is 5 out of 5 stars.
30/04/2024
Super!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
