Vnitřní vak do polštáře, béžový 40 x 40 cm, výplň kuličkové rouno PES
Code: V4040B
A place where creativity comes to life.
A brick-and-mortar store, workshops, and a personal approach.
Want to start creating right away?
We keep everything in our own warehouse, so your order is prepared in no time – no unnecessary waiting.
Related products
PES Kuličkové rouno, výplň 500 g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
3,98 €
Measure price:
3,98 € / 1 pcs
Háček Ergonomics č.08
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(1 pcs)
5,46 €
Measure price:
5,46 € / 1 pcs
PES Kuličkové rouno, výplň 1 kg
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
7,39 €
Measure price:
7,39 € / 1 pcs
Vnitřní vak do polštáře 50 x 50 cm, výplň kuličkové rouno PES
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(3 pcs)
7,99 €
Measure price:
7,99 € / 1 pcs
Vnitřní vak do polštáře 35 x 30 cm, výplň kuličkové rouno PES
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(3 pcs)
5,42 €
Measure price:
5,42 € / 1 pcs
Mykaná střiž, výplň 1 kg
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Skladem
(1 pcs)
7,59 €
Measure price:
7,59 € / 1 kg
Mykaná střiž, výplň 0,5 kg
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Skladem
(3 pcs)
3,98 €
Measure price:
7,96 € / 1 kg
Tip
More for less
PES Kuličkové rouno - Duté vlákno 5 kg
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(7 pcs)
29,28 €
Measure price:
5,86 € / 1 kg
New
More for less
Mykaná střiž, výplň 5 kg
Skladem
(4 pcs)
32,09 €
Measure price:
6,42 € / 1 kg
Bio Pohankové slupky výplň
Skladem
(9 package)
from 2,37 €
Measure price:
from 0,47 € / 100 g
Bio Špaldové slupky výplň
Skladem
(8 package)
from 1,97 €
Measure price:
from 0,39 € / 100 g
Product detailed description
Obal: 100% bavlna, bílá barva
Výplň: kuličkové rouno PES, zdravotně nezávadné.
Polštář má na boku zip pro případné doplnění nebo vyměnu náplně.
Obal vyroben z kvalitního materiálu, látka je pevná, netrhá se drží tvar.
Vhodné pro Vaše háčkované nebo pletené povlaky. Pro obháčkování nebo jinou Vaší tvorbu si můžete na našich stránkách ww.prohackovani.cz vybrat z celé řady textilních špagátů, PES a bavlněných šňůr, Ribbon, krásné a příjemné jsou také povlaky z Dolphin baby, Dolce apod.
Případně nás kontaktujte a rádi Vám poradíme.
Additional parameters
| Category: | Vnitřní polštáře s výplní |
|---|---|
| ? Barva produktu: | Béžová |
| material: | Bavlna |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
PES Kuličkové rouno, výplň 500 g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
3,98 €
Measure price:
3,98 € / 1 pcs
PES Kuličkové rouno, výplň 1 kg
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
7,39 €
Measure price:
7,39 € / 1 pcs
Tip
Vnitřní vak do pufu 38x30 cm bílý
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(1 pcs)
17,39 €
Measure price:
17,39 € / 1 pcs
Tip
Vnitřní vak do pufu 38x40 cm světle šedý
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(1 pcs)
19,96 €
Measure price:
19,96 € / 1 pcs
Vnitřní vak do pufu 38x15 cm tmavě šedý
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(1 pcs)
14,38 €
Measure price:
14,38 € / 1 pcs
Vnitřní vak do pufu 38x30 cm tmavě šedý
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(1 pcs)
17,39 €
Measure price:
17,39 € / 1 pcs
Tip
Vnitřní vak do pufu 38x40 cm tmavě šedý
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(1 pcs)
19,96 €
Measure price:
19,96 € / 1 pcs
Vnitřní vak do pufu 38x15 cm mentolový
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(1 pcs)
17,95 €
Measure price:
17,95 € / 1 pcs
Vnitřní vak do pufu 38x30 cm mentolový
Skladem
(1 pcs)
17,39 €
Measure price:
17,39 € / 1 pcs
Vnitřní vak do pufu 38x15 cm hnědobéžový
Skladem
(1 pcs)
14,38 €
Measure price:
14,38 € / 1 pcs
Vnitřní vak do pufu 38x30 cm hnědobéžový
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(2 pcs)
17,39 €
Measure price:
17,39 € / 1 pcs
Vnitřní vak do pufu 38x40 cm hnědobéžový
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(1 pcs)
19,96 €
Measure price:
19,96 € / 1 pcs
Vnitřní vak do pufu 50x40 cm tmavě šedý
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(1 pcs)
27,91 €
Measure price:
27,91 € / 1 pcs
Polystyrenové kuličky 50 litrů EPS 70
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
8,59 €
Measure price:
8,59 € / 1 pcs
Product rating
5,0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 rating
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Leave a rating
List of ratings
5
ZP
Zdena Plasová
The product rating is 5 out of 5 stars.
14/12/2023
spokojenost
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
