Otevírací doba prodejny v Kostelci nad Labem: Po-Čt 9:00 - 12:00 / 12:30 - 17:00; Pá 8:30 - 12:00 / 12:30 - 16:00

Novinky

Vánoční dekorace - sáňky

V Proháčkování koupíte i vánoční dekorace na věnce, ikebany nebo na stromeček.

Dřevěné sáňky ve vintage stylu můžete nakombinovat ve 4 různých barvách. Vytvoříte tím krásnou, originální vánoční ozdobu.

Sáňky a ostatní vánoční dekorace najdete na https://www.prohackovani.cz/vanoce/.

 

 

Vánoční látky

Vánoce se blíží, a proto už naskladňujeme produkty pro výrobu vánočních doplňků a dekorací ????

Koupíte u nás i bavlněné látky s vánočními motivy na výrobu ubrusů, prostírání, polštářů a dalších bytových doplňků. Svůj motiv si vyberte na https://www.prohackovani.cz/vanocni-motivy/.

 

Himagurumi

Nově u nás koupíte přízi Himagurumi, která je podobná přízi Jeans, ale je hladší a lesklejší. Himagurumi je směsová příze ideální na hračky, ale i tenší čepice, nákrčníky aj. Můžete si vybrat ze spousty krásných barev na https://www.prohackovani.cz/himagurumi--himalaya/.

 

Slaměný věnec
???? Slaměný věnec ????????????
Podzim už je tady v plné síle, blíží se dušičky a to je nejlepší příležitost vytvořit si vlastní věnec. U nás k tomu zakoupíte slaměný věnec o průměru 35 cm https://www.prohackovani.cz/slameny-venec-35-cm/ a vše ostatní je na Vás ???? Třeba si můžete nasbírat různé listy, usušit luční květy nebo najít jiné přírodní doplňky, které Vás cvrnknou do nosu na procházce. Pak už stačí připevnit je na věnec a máte hotovo ????

Stránka 1 z 18 - 179 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.