Svátek sv. Patrika + AKČNÍ TROJLÍSTEK

Svátek sv. Patrika

Sředa 17.3. a všechno do zelena? No jasně:-) neplatí to sice v naší české kotlině, ale Irsko má jasno, vlastně zeleno:-) Asi ne každý ví, že dnes se v Irsku slaví svátek sv. Patrika, irského patrona, který přinesl do Irska křesťanství a na trojlístku, nynějším symbolu Irska, vystvětloval Svatou Trojici.

Svátek sv. Patrika je den, kdy je v Irsku zelené snad úplně vše.... potraviny, pivo, barví se řeky, lidé se oblékají do zelené barvy, malují si na tváře trojlístky, konají se různé přehlídky, průvody, festivaly, vše umocňuje typická irská hudba a tanec. Svátek je to tedy vskutku veselý :-).

Příležitost dojít si na zelené pivo letos není, proto Vám ProHáčkování přínáší možnost objednat si některou přízi z našeho "trojlístku" a nahodit si něco pěkného na háček :-)

Jen pro ten dnešní den jsou tu se slevou...

Šňůry Cordy 5 mm zelené 150 Kč (původní cena 165 Kč) https://www.prohackovani.cz/snury-cordy-5-mm-zelene/

Příze Merino 14740 trávová zelená 35 Kč (původní cena 39 Kč) https://www.prohackovani.cz/prize-merino_14740-travova-zelena/

Příze Sonja 58 tmavší zelená 39 Kč (původní cena 45 Kč) https://www.prohackovani.cz/prize-sonja-58-tmavsi-zelena/

 

TIP PRO VÁS

K naší radosti se nám podařilo naskladnit i bavlněnou látku s motivem trojlístků :-)) https://www.prohackovani.cz/bavlnena-latka-zelene-trojlistky/

Zelená se nám líbí, je to přece barva jara, když se všechno kolem nás zazelená a pro zvídavé je tento příspěvek i velkou nápovědou, jaká barva nás asi čeká v dubnu?