Kovové zapínání - zlaté
Kód: KZ003Když se chcete pustit do tvoření hned
Máme vlastní sklad, takže vaši objednávku připravíme v cuku letu. Bez zbytečného čekání.
Související produkty
Hand Made koženková cedulka bílá Limited edition
Skladem
(>35 ks)
11 Kč
Měrná cena:
11 Kč / 1 ks
Hand Made koženková cedulka se srdíčkem 15x55 mm hnědá
Skladem
(>35 ks)
12 Kč
Měrná cena:
12 Kč / 1 ks
Papírová cedulka kulatá Thank you 40 mm 5 ks
Skladem
(>35 balení)
15 Kč
Měrná cena:
3 Kč / 1 ks
Papírová cedulka kulatá Thank you se srdíčkem bílá 35 mm 5 ks
Skladem
(>35 balení)
14 Kč
Měrná cena:
2,80 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Materiál: nemagnetický kov, zinek.
Rozměry: 10 x 27 mm.
Barva: zlatá.
Kovové zapínání využijete místo knoflíků u vest, svetříků, kardiganů nebo sak.
Balení obsahuje očko a háček.
Díky použitému materiálu lze zapínání bez obav prát, protože nezreziví.
Magnetické zapínání 18 mm černý nikl
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
24 Kč
Měrná cena:
24 Kč / 1 ks
Magnetické zapínání nikl, průměr 18 mm, 5 ks
Skladem
(5 balení)
49 Kč
Měrná cena:
9,80 Kč / 1 ks
Zapínání na kabelku trojúhelník černý nikl
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 sada)
43 Kč
Měrná cena:
43 Kč / 1 ks
Kovové patentky Roland Baby 10 mm nikl
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 balení)
89 Kč
Měrná cena:
5,93 Kč / 1 ks
Zapínání na kabelku 25x33 mm staromosaz 2 sady
Skladem
(7 sada)
43 Kč
Měrná cena:
21,50 Kč / 1 ks
Háčky a očka velikost 1,3,4,6 (15+14 mm) nikl 12 ks
Skladem
(3 balení)
31 Kč
Měrná cena:
2,58 Kč / 1 ks
Spona dragoun 17 cm zlatá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
86 Kč
Měrná cena:
86 Kč / 1 ks
Háčky a očka velikost 1,3,4,6 (12+10 mm) nikl 18 ks
Skladem
(8 balení)
31 Kč
Měrná cena:
1,72 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

