Lepidlo sekundové gel 3 g
Kód: LS001Když se chcete pustit do tvoření hned
Máme vlastní sklad, takže vaši objednávku připravíme v cuku letu. Bez zbytečného čekání.
Související produkty
Detailní popis produktu
Lepidlo sekundové gel 3 g.
Materiál: jednosložkový.
Hmotnost: 3 g.
Vteřinové lepidlo slepí během chvilky téměř všechny hladké povrchy jako je kov, sklo, plast, tvrdé dřevo, gumu a keramiku.
Lepidlo má gelovou konzistenci, je voděodolné, silné a rychleschnoucí.
Díky úzkému aplikátoru budete mít pod kontrolou množství, které použijete. Hrot je vyroben z hliníku.
Upozornění: zamezte styku s kůží a očima, při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte. Udržujte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomůcky a nářadí pro tvoření |
|---|---|
| EAN: | 8595217902923 |
| Barva: | transparentní |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
| Položka byla vyprodána… | |
Lepidlo na textil, dřevo, papír, keramiku 60 ml
Skladem
(>35 ks)
93 Kč
Měrná cena:
93 Kč / 1 ks
Tavné lepidlo barevné s glitry 6 ks, Ø 11 mm, 18 cm
Skladem
(4 balení)
51 Kč
Měrná cena:
10,20 Kč / 1 ks
Tyčinky do tavné pistole nežloutnoucí 25 x 0,7 cm 10 ks
Skladem
(8 balení)
59 Kč
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Tavné lepidlo barevné 5 ks, Ø 11 mm, 18 cm
Skladem
(16 balení)
50 Kč
Měrná cena:
10 Kč / 1 ks
Tyčinky do tavné pistole nežloutnoucí 25 x 1,1 cm 10 ks
Skladem
(5 balení)
145 Kč
Měrná cena:
14,50 Kč / 1 ks
Lepidlo na textil dočasné, tyčinka 10 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
115 Kč
Měrná cena:
115 Kč / 1 ks
Tyčinky do tavné pistole- náplně 19,8 x 1,1 cm, 5 ks
Skladem
(10 balení)
39 Kč
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Tavné lepidlo barevné s glitry Ø 11 mm, 10 ks
Skladem
(4 balení)
47 Kč
Měrná cena:
3,92 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

