Polyesterová nit Amann Aspo 120, kávová hnědá 0975, 1000 m
Kód: PNA0975AKdyž se chcete pustit do tvoření hned
Máme vlastní sklad, takže vaši objednávku připravíme v cuku letu. Bez zbytečného čekání.
Související produkty
Špendlík zavírací nikl 12 ks mix velikostí
Skladem
(20 balení)
26 Kč
Měrná cena:
2,17 Kč / 1 ks
Fixační kolíčky/ svorky na látky 10x27 mm 5ks
Skladem
(8 balení)
21 Kč
Měrná cena:
4,20 Kč / 1 ks
Cívka k šicímu stroji plastová ø 19,4 mm
Skladem
(13 balení)
38 Kč
Měrná cena:
3,80 Kč / 1 ks
+ další
Dřevěný knoflík kulatý Ø 15 mm ovečka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(35 ks)
15 Kč
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Knoflík dřevěný vroubkovaný 25 mm_mix barevných kombinací 5 ks
Skladem
(29 balení)
28 Kč
Měrná cena:
5,60 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Polyesterová nit Amann Aspo 120, kávová hnědá 0975, 1000 m.
Barva: kávová hnědá.
Návin: 1000 m.
Složení: 100% polyester.
Tloušťka: 0,15 mm.
Univerzální polyesterová šicí nit Amann ASPO 120 pro domácnost.
Je vhodná pro šití všech druhů textilních materiálů z přírodních, směsových i syntetických vláken.
Aspo nit je vysoce pevná, odolná vůči oděru, bakteriím i plísním, neztrácí svou barvu na světle ani po praní a nesráží se.
Vyrábí se v ČR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polyesterové nitě Amann Aspo 120, 1000 m |
|---|---|
| EAN: | 8591329856598 |
| Barva: | hnědá |
| ? Materiál: | polyester |
| Výrobce nebo značka produktu: | Aspo |
| Návin (m): | 1000 |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
Polyesterová nit Amann Aspo 120, bílá 2000, 1000 m
Skladem
(8 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, cínově šedá 0348, 1000 m
Skladem
(6 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, Černá 4000, 1000 m
Skladem
(10 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, Růžová 1429, 1000 m
Skladem
(11 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, fialová 0578, 1000 m
Skladem
(7 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, chrpově modrá 0815, 1000 m
Skladem
(13 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, lví béžová 1222, 1000 m
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, Malinová 1392, 1000 m
Skladem
(23 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, hnědá 0263, 1000 m
Skladem
(20 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, písková béžová 1117, 1000 m
Skladem
(12 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, smetanová 3000, 1000 m
Skladem
(22 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, tmavě zelená 0757, 1000 m
Skladem
(12 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma Aspo vyrábí kvalitní nitě k běžnému šití ale i do šicích strojů. Vyrábí kvalitní 100% Polyesterové nitě všech dostupných barev.

