Polyesterová nit Amann Aspo 120, tmavě zelená 0757, 1000 m
Kód: PNA0757AKdyž se chcete pustit do tvoření hned
Máme vlastní sklad, takže vaši objednávku připravíme v cuku letu. Bez zbytečného čekání.
Související produkty
Křída krejčovská mýdlová
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>35 ks)
20 Kč
Měrná cena:
20 Kč / 1 ks
Fixační kolíčky/ svorky na látky 10x27 mm 5ks
Skladem
(8 balení)
21 Kč
Měrná cena:
4,20 Kč / 1 ks
Cívka k šicímu stroji plastová ø 19,4 mm
Skladem
(13 balení)
38 Kč
Měrná cena:
3,80 Kč / 1 ks
+ další
Dřevěný knoflík Ø 20 mm pinie 10 ks
Skladem
(3 balení)
25 Kč
Měrná cena:
2,50 Kč / 1 ks
+ další
Dřevěný knoflík kulatý s reliéfem štepování Ø 20 mm korálový
Skladem
(>35 ks)
7 Kč
Měrná cena:
7 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Polyesterová nit Amann Aspo 120, tmavě zelená 0757, 1000 m.
Barva: tmavě zelená.
Návin: 1000 m.
Složení: 100% polyester.
Tloušťka: 0,15 mm.
Univerzální polyesterová šicí nit Amann ASPO 120 pro domácnost.
Je vhodná pro šití všech druhů textilních materiálů z přírodních, směsových i syntetických vláken.
Aspo nit je vysoce pevná, odolná vůči oděru, bakteriím i plísním, neztrácí svou barvu na světle ani po praní a nesráží se.
Vyrábí se v ČR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polyesterové nitě Amann Aspo 120, 1000 m |
|---|---|
| EAN: | 8591329856321 |
| Barva: | zelená |
| ? Materiál: | polyester |
| Výrobce nebo značka produktu: | Aspo |
| Návin (m): | 1000 |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
Polyesterová nit Amann Aspo 120, bílá 2000, 1000 m
Skladem
(8 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, cínově šedá 0348, 1000 m
Skladem
(6 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, Černá 4000, 1000 m
Skladem
(10 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, Růžová 1429, 1000 m
Skladem
(11 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, fialová 0578, 1000 m
Skladem
(7 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, hnědá 0263, 1000 m
Skladem
(20 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, kamenná šedá 0332, 1000 m
Skladem
(13 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, lví béžová 1222, 1000 m
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, sytě oranžová 0450, 1000 m
Skladem
(9 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, oranžová 0122, 1000 m
Skladem
(7 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, zelená 0842, 1000 m
Skladem
(4 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Polyesterová nit Amann Aspo 120, šarlatová červená 0106, 1000 m
Skladem
(13 ks)
68 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma Aspo vyrábí kvalitní nitě k běžnému šití ale i do šicích strojů. Vyrábí kvalitní 100% Polyesterové nitě všech dostupných barev.

