Háček Pony č. 12 - smooth light
Kód: P1200PKdyž se chcete pustit do tvoření hned
Máme vlastní sklad, takže vaši objednávku připravíme v cuku letu. Bez zbytečného čekání.
Související produkty
Kovová karabina otočná 20 mm černý nikl
Průměrné hodnocení produktu je 3,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>35 ks)
25 Kč
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Karabina s oválným průvlekem 39 mm černý nikl, 2 ks
Skladem
(15 balení)
44 Kč
Měrná cena:
22 Kč / 1 ks
Cívka k šicímu stroji plastová ø 19,4 mm
Skladem
(13 balení)
38 Kč
Měrná cena:
3,80 Kč / 1 ks
+ další
Fixační kolíčky/ svorky na látky 10x27 mm 5ks
Skladem
(8 balení)
21 Kč
Měrná cena:
4,20 Kč / 1 ks
Cívka k šicímu stroji plastová 10 ks ø 20,4 mm
Skladem
(11 balení)
57 Kč
Měrná cena:
5,70 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Háček Pony č. 12 - smooth light.
Průměr: 12 mm.
Délka: 17 cm.
Materiál: plast.
Háček Pony Smooth Light je vyroben z kvalitního, odolného plastu.
Vhodný především pro háčkování se silnějšími špagáty a šňůrami.
Vyrobeno v Německu.
Kamenný obchod

KDE SE HÁČKOVÁNÍ STÁVÁ UMĚNÍM

Nechte si poradit:
Prohlédněte a osahejte si vámi vybrané materiály. S výběrem nebo s vašimi projekty vám rádi poradíme.
Prohlédněte si zboží zblízka:
Na prodejně nemáme celý sortiment, jako na eshopu, ale online objednávku si zde můžete osobně vyzvednout, popř. zde lze zboží vyměnit, nebo vrátit.
Jak se k nám dostanete:
Pokud přijedete autem, lze před prodejnou pohodlně zaparkovat. Pokud budete cestovat MHD, zastávka vlaku i autobusu je kousek od obchodu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky Pony |
|---|---|
| EAN: | 8901003456714 |
| ? Materiál: | plast |
| Výrobce nebo značka produktu: | Pony |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
Háček Pony č. 1,75 - durable
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
56 Kč
Měrná cena:
56 Kč / 1 ks
Háček PONY Easy Grip č. 9
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(9 ks)
88 Kč
Měrná cena:
88 Kč / 1 ks
Háček Pony č. 9 - smooth light
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
40 Kč
Měrná cena:
40 Kč / 1 ks
Háček Pony č .0,75 - durable
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(9 ks)
52 Kč
Měrná cena:
52 Kč / 1 ks
Háček Pony č. 1,25 - durable
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
54 Kč
Měrná cena:
54 Kč / 1 ks
Háček PONY Easy Grip č. 5
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
59 Kč
Měrná cena:
59 Kč / 1 ks
Háček PONY Easy Grip č. 7
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(12 ks)
81 Kč
Měrná cena:
81 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
5
LJ
Lenka Jonesová
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
24.2.2022
spokojena
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výrobce háčků a jehlic z kvalitního plastu. Pohodlné do ruky, a vyhledáván právě pro svoji pevnou konstrukci. Vhodný na: háčkování košíků, bytových dekorací, prostírání, kabelek.

