Háček Pony č. 0,60 - durable
Kód: H58901PKdyž se chcete pustit do tvoření hned
Máme vlastní sklad, takže vaši objednávku připravíme v cuku letu. Bez zbytečného čekání.
Související produkty
Kovová karabina otočná 20 mm černý nikl
Průměrné hodnocení produktu je 3,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>35 ks)
25 Kč
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Karabina polokulatá staromosazná 2 ks
Skladem
(10 balení)
71 Kč
Měrná cena:
35,50 Kč / 1 ks
Karabina s oválným průvlekem 39 mm černý nikl, 2 ks
Skladem
(16 balení)
44 Kč
Měrná cena:
22 Kč / 1 ks
Cívka k šicímu stroji plastová ø 19,4 mm
Skladem
(13 balení)
38 Kč
Měrná cena:
3,80 Kč / 1 ks
+ další
Fixační kolíčky/ svorky na látky 10x27 mm 5ks
Skladem
(8 balení)
21 Kč
Měrná cena:
4,20 Kč / 1 ks
Cívka k šicímu stroji plastová 10 ks ø 20,4 mm
Skladem
(11 balení)
57 Kč
Měrná cena:
5,70 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Háček Pony č. 0,60 - smooth durable.
Průměr: 0,60 mm.
Délka: 14 cm.
Kovový háček s plastovou rukojetí.
Háčky Pony patří díky svému kvalitnímu zpracování k těm nejoblíbenějším.
Háčky Pony Smooth Durable s plastovou rukojetí jsou velmi příjemné na manipulaci.
Ty nejtenčí háčky jsou vyrobeny z kovu pro vyšší odolnost.
Vyrobeno v Německu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky Pony |
|---|---|
| EAN: | 8901003589016 |
| ? Materiál: | kov, plast |
| Výrobce nebo značka produktu: | Pony |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
Háček PONY Easy Grip č. 5
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
59 Kč
Měrná cena:
59 Kč / 1 ks
Háček Pony č. 9 - smooth light
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
40 Kč
Měrná cena:
40 Kč / 1 ks
Háček Pony č. 1 - durable
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
53 Kč
Měrná cena:
53 Kč / 1 ks
Háček PONY Easy Grip č. 12
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(17 ks)
99 Kč
Měrná cena:
99 Kč / 1 ks
Háček Pony č. 1,25 - durable
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
54 Kč
Měrná cena:
54 Kč / 1 ks
Háček Pony č. 1,75 - durable
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
56 Kč
Měrná cena:
56 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
5
Zákazník
Super
5
Zákazník
+ při práci je příjemný do ruky
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výrobce háčků a jehlic z kvalitního plastu. Pohodlné do ruky, a vyhledáván právě pro svoji pevnou konstrukci. Vhodný na: háčkování košíků, bytových dekorací, prostírání, kabelek.

