Knoflík srdíčko 15 mm, tmavě zelený
Kód: KS1505Když se chcete pustit do tvoření hned
Máme vlastní sklad, takže vaši objednávku připravíme v cuku letu. Bez zbytečného čekání.
Související produkty
Hand made, elipsa hnědý
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>35 ks)
5 Kč
Měrná cena:
5 Kč / 1 ks
Papírová cedulka Happy Birthday 3x2 cm bílá 5 ks
Skladem
(>35 balení)
10 Kč
Měrná cena:
2 Kč / 1 ks
Papírová cedulka kulatá Thank you 40 mm 5 ks
Skladem
(>35 balení)
15 Kč
Měrná cena:
3 Kč / 1 ks
Papírová cedulka Thank you bílá 5x3 cm 5 ks
Skladem
(>35 balení)
12 Kč
Měrná cena:
2,40 Kč / 1 ks
Papírová cedulka Hand made with love 3x2 cm bílá 5 ks
Skladem
(15 balení)
11 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 ks
Papírová cedulka Hand made with love bílá 8x4 cm 3 ks
Skladem
(>35 balení)
15 Kč
Měrná cena:
5 Kč / 1 ks
Papírová cedulka Hand made with love bílá 5 x 3 cm 5 ks
Skladem
(>35 balení)
15 Kč
Měrná cena:
3 Kč / 1 ks
Papírová cedulka kulatá Thank you se srdíčkem bílá 35 mm 5 ks
Skladem
(>35 balení)
14 Kč
Měrná cena:
2,80 Kč / 1 ks
Papírová cedulka Hand made 35 mm bílá 5 ks
Skladem
(>35 balení)
13 Kč
Měrná cena:
2,60 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Knoflík srdíčko 15 mm, tmavě zelený.
Knoflík 2 dírkový.
Průměr: 15 mm.
Tloušťka: 2 mm.
Materiál: plast.
Barevné dvoudírkové knoflíky oživí oděvy, doplňky nebo různé dekorace.
Využijete je i při tvoření a aranžování jako zdobné prvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Roztomilé knoflíky s motivem srdíček |
|---|---|
| Barva: | zelená |
| ? Materiál: | plast - akryl |
| Rozměry: | 15 mm |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
| Položka byla vyprodána… | |
Knoflík s očkem srdce 15mm světle modrý 10 ks
Skladem
(6 balení)
29 Kč
Měrná cena:
2,90 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

