Polystyrenový věnec Ø 29 cm seříznutý
Kód: PV090968Když se chcete pustit do tvoření hned
Máme vlastní sklad, takže vaši objednávku připravíme v cuku letu. Bez zbytečného čekání.
Související produkty
Dekorace k zavěšení - sáňky se třpytkami, 3 ks
Skladem
(5 balení)
111 Kč
Měrná cena:
37 Kč / 1 ks
Akce
DOPRODEJ
124 Kč
–33 %
Vánoční skleněné ozdoby starostříbrné, 2 ks
Skladem
(6 balení)
83 Kč
Měrná cena:
41,50 Kč / 1 ks
Dekorace k zavěšení perníková chaloupka 3 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(6 balení)
55 Kč
Měrná cena:
18,33 Kč / 1 ks
Dekorace domeček šedý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(13 ks)
151 Kč
Měrná cena:
151 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Polystyrenový věnec 29 cm seříznutý.
Vnitřní průměr: 17,8 cm.
Vnější průměr: 29 cm.
Tloušťka: 3,5 cm.
Barva: bílá
Seříznutý.
Polystyrenový věnec využijete pro celoroční aranžování. Můžete je dozdobit sezónními dekoracemi, větvičkami, sušenými květy a listy nebo různými ozdobami jako jsou zvonečky, knoflíky apod.
Slaměný věnec Ø 35 cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
61 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

