příze Softy Plus 161 starorůžová
Code: A0161SP
A place where creativity comes to life.
A brick-and-mortar store, workshops, and a personal approach.
Want to start creating right away?
We keep everything in our own warehouse, so your order is prepared in no time – no unnecessary waiting.
Related products
Polystyrenové kuličky 100 litrů EPS 70
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(25 pcs)
15,06 €
Measure price:
15,06 € / 1 pcs
PES Kuličkové rouno, výplň 500 g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
3,98 €
Measure price:
3,98 € / 1 pcs
Bio Špaldové slupky výplň
Skladem
(8 package)
from 1,97 €
Measure price:
from 0,39 € / 100 g
PES Kuličkové rouno, výplň 1 kg
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
7,39 €
Measure price:
7,39 € / 1 pcs
Polystyrenové kuličky 50 litrů EPS 70
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
8,59 €
Measure price:
8,59 € / 1 pcs
Mykaná střiž, výplň 0,5 kg
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Skladem
(3 pcs)
3,98 €
Measure price:
7,96 € / 1 kg
Bio Pohankové slupky výplň
Skladem
(9 package)
from 2,37 €
Measure price:
from 0,47 € / 100 g
New
More for less
Mykaná střiž, výplň 5 kg
Skladem
(4 pcs)
32,09 €
Measure price:
6,42 € / 1 kg
Tip
More for less
PES Kuličkové rouno - Duté vlákno 5 kg
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(7 pcs)
29,28 €
Measure price:
5,86 € / 1 kg
Mykaná střiž, výplň 1 kg
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Skladem
(1 pcs)
7,59 €
Measure price:
7,59 € / 1 kg
PES Kuličkové rouno, výplň 250 g
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(10 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
Product detailed description
Větší sestřička žinylkové příze Softy, je silnější a balená ve 100 g klubíčkách. Je stejně příjemná a hebká. Využijete na čepice, nákrčníky, šály, vestičky a svetříky. Také na povlaky na polštářky, měkounké deky nebo na různé postavičky a zvířátka pro děti.
Additional parameters
| Category: | Příze Softy Plus (Alize) |
|---|---|
| EAN: | 8697678073591 |
| ? Barva produktu: | růžová |
| material: | žinylka |
| ? Výrobce nebo značka produktu: | Alize |
| ? Návin: | 120 |
| ? Váha: | 100 |
| Druh příze: | Klasické |
| Počet barev: | jednobarevná |
| Počet materiálů: | jednomateriálová |
| Řada příze: | Softy Plus |
| Síla příze: | Bulky |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let. Není hračka. |
příze Dolphin Baby 80340 fialová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
More for less
příze Dolphin Baby 80311 Černá
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
příze Dolphin Baby 80369 Kouřově šedá
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
příze Dolphin Baby 80386 sytá tyrkysová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(19 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
příze Dolphin Baby 80354 nefritově zelená
The average product rating is 4,1 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
příze Dolphin Baby 80332 Korálová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
příze Dolphin Baby 80334 Šeříková
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Skladem
(11 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
příze Dolphin Baby 80375 světlá vanilková
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
příze Dolphin Baby 80344 světlá šedomodrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
More for less
příze Dolphin Baby 80307 Pastelově zelená
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(6 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
příze Dolphin Baby 80392 světle fialová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(25 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
Action
2,77 €
–2 %
příze Dolphin Baby 80367 tmavě šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
2,69 €
Measure price:
2,69 € / 1 pcs
příze Dolphin Baby 80366 nugátově hnědá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
(>35 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
příze Dolphin Baby 80384 tmavší meruňková
Skladem
(>35 pcs)
2,77 €
Measure price:
2,77 € / 1 pcs
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
Turecký výrobce kvalitních přízí Alize.
Prodává mnoho druhů přízí různých materiálů pro všestranné využití.
Mezi její oblíbence patří Puffy, Velutto, Cashmira, Baby Best, Lanacoton a další.
Příze Puffy je inovativní výrobek při kterém není potřeba používat háček ani jehlice.
