Příze Everyday Big 70816 světle fialová
Popis
Objemnější příjemná příze, úžasná na výrobu měkounkých zimních čepič, šál a svetrů.
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
2
L
laty
Příze je sama o sobě příjemná ale byl problém v balení. Lepidlo z obalu i s papírem se dostalo na přízi tudíž jsem musela zbytečně kus odstřihnout jelikož to bylo na více místech.
KČ
Kateřina Černochová
(Administrátor)
Dobrý den, děkujeme za informaci. V takových situacích nás můžete kontaktovat a domluvíme řešení :-)
Příze Himalaya je příze od tureckého výrobce. Prodáváme prémiové příze Himalaya z bavlny, akrylu ale i žinylky a bambusu.
Nejoblíbenější je příze Dolphin Baby ( žinylková příze ), která je krásně měkká, využijete ji všude tam, kde chcete, aby byl výrobek jemný na dotek, hřejivý a zároveň účelný a efektní na pohled. Vyrobit si můžete čepice, nákrčníky, šály, svetry, různé dětské postavičky a zvířátka, velmi oblíbené jsou také pytle - fusaky pro nejmenší do kočárku, deky, přehozy, povlaky na polštáře.